offer.gif

Oferta

     
                
Kolczyki (19)
Minerały (1104)
new2_ico.gif

Nowości

     

ORGONIT - SAMOPRZYLEPNY - MALACHIT - 14 -

10,00zł

ORGONIT  - SAMOPRZYLEPNY - MALACHIT - 14 -
Kliknij aby powiększyć

Odpromiennik orgonitowy z malachitem jako minerałem dominującym.

Orgonit samoprzylepny,idealne rozwiązanie.Można go umieścić w każdym dowolnym miejscu np.telefon, urządzenie elektroniczne,mebel,samochód itp.

Skład

- żywica

- malachit ,wióry mosiądzu

- mieszanka drobnych minerałów

Wymiary orgonitu - podstawa 3x2 cm. wysokość ok. 0,3-0,5 cm.

Zasięg działania lokalnego to kilka metrów.

Zdjęcie jest przykładowe,ale zakupiony orgonit będzie bardzo podobny.

MALACHIT

Malachit jest jednym z najważniejszych kamieni dla ochrony przed negatywnymi energiami. Tworzy pole energetyczne z pozytywnymi wibracjami i wzmacnia naturalną osłonę, która filtruje wrogie wpływy, aktywuje psychiczny "radar" który wyczuwa niebezpieczeństwa. W średniowieczu noszono przy sobie malachit dla ochrony przed "złym okiem". Ten kamień nie tylko chroni, ale również podnosi wibrację przyciągającą pozytywne zbiegi okoliczności i powodzenie życiowe.

Pracując z energią malachitu człowiek łatwiej unika pokus wszelakiego rodzaju, od jedzenia słodyczy do niewierności, malachit sprzyja zaufaniu i odpowiedzialności. Malachit jest kamieniem dla liderów i organizatorów, wzmacnia zdolność do podejmowania konkretnego działania i przetwarzania myśli i planów w czyny. Przyda się osobie która dużo mówi o zamierzeniach a mało robi w kierunku ich spełnienia, energia malachitu mobilizuje. Jeśli ktoś długo na coś czeka i nic się nie dzieje, malachit może pomóc odnaleźć niewidzialne bariery i przełamać je, wyrwać się z apatii i marazmu.

Malachit pomaga w leczeniu artretyzmu, astmy, chorób płuc, reumatyzmu, pomaga wyleczyć zatrucie. Koi nerwy, normalizuje pracę serca, działa nasennie. Poprawia pamięć, leczy sklerozę oraz Parkinsona, ułatwia koncentrację. Poprawia też krążenie, pobudza tworzenie czerwonych ciałek krwi i odnawia tkankę nerwową.

Minerał ten, ze względu na obecność miedzi, posiada silne właściwości bakteriobójcze. Noszenie przy sobie talizmanu wykonanego z malachitu może normalizować przepływ energii i zbierać na siebie te chorobotwórcze, a także łagodzić infekcje, zaburzenia błędnika, wzroku i zaburzenia trawienne. Jest też ponoć dobry na bóle reumatyczne.

Recenzje