offer.gif

Oferta

     
                
Kolczyki (16)
Minerały (1241)
new2_ico.gif

Nowości

     

ORGONIT - ODPROMIENNIK - TURMALIN - Z 12 -

49,00zł

ORGONIT - ODPROMIENNIK - TURMALIN - Z 12 -
Kliknij aby powiększyć

Duży orgonit z turmalinem jako minerałem dominującym.

Skład:

-na wierzchołku orgonitu miedziana spirala następnie warstwa turmalinu.

-warstwa wiórów mosiądzu i wiórów stalowych wśród nich duży oczyszczony kryształ górski zakończony naturalnym szpicem.

- w podstawie mieszanki drobnych minerałów i odrobina miedzi.

Wym.podstawy - 4x4 cm.wysokość- 5 cm.

Orgonit duży,mocny.Zasięg działania lokalnego to kilkanaście metrów,działanie harmonizujące kilkadziesiąt metrów.Zdjęcie jest przykładowe,zakupiony orgony będzie b.podobny.

TURMALIN

Kamień ten w naturalny sposób emituje dalekie promieniowanie podczerwone, stosowany w celu relaksacji i penetracji. Wpływa na poprawę krążenia. Piękny minerał turmalin ma silne działanie absorpcyjne - wchłaniające zauważalne szczególnie przy jego odgrzewaniu lub pocieraniu. Energia pochodząca od turmalinu jest niezwykle przydatna dla ciała człowieka. Reaguje ze szkodliwymi substancjami zamieniając je w nieszkodliwe. Oczyszcza otoczenie z bakterii, dezodoryzuje i czyści skórę oraz powietrze.

Turmalin - wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało jak i umysł, przynosząc jasność i uspokojenie. Turmaliny mają unikalną zaletę w tym, że mogą wyjaśnić siłę koncentracji. Gdy rozgrzany, kryształ turmalinu wytwarza przeciwne ładunki elektryczne na przeciwnych końcach kryształu. Pomaga w zasypianiu i rozwiewa uczucie strachu. Turmalin zielony, regeneruje zmęczone serce oraz uaktywnia system immunologiczny. Działa także odmładzająco, normalizuje ciśnienie krwi, zapobiega wyczerpaniu fizycznemu i psychicznemu.


Kliknij aby powiększyć

Recenzje
cart.gif

Koszyk

     
...jest pusty
news_ico1.gif

Dla Znajomego

     

Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz. Wpisz e-mail i kliknij Enter